Akreditācijas un apbalvojumi

Selectamark aktīvi cenšas iegūt standartus, lai parādītu savu apņemšanos nodrošināt visaugstākās kvalitātes drošības risinājumus.

Apņemšanās ir nozīmīga gan laika, gan naudas izteiksmē, taču mēs uzskatām, ka ikviens var uzvarēt, sasniedzot rezultātu. Mums, kā uzņēmumam ir perfekta iekšējā kontrole, un jūs, kā mūsu klients, varat būt drošs un mierīgs, zinot, ka mēs esam orientēti uz klientu. Mēs turpinām piegādāt kvalitatīvus produktus. Patiesībā visiem- policijai, vietējām varas iestādēm, skolām un universitātēm nepieciešami tieši šādi standarti.

Sertificētas vadības sistēmas:

Selectamark šobrīd ir šādi starptautiski atzīti vadības standarti, ko ik gadu pārbauda un sertificē UKAS akreditētās struktūras::

ISO 9001 – universālākais un pasaulē pazīstamākais standarts. Atbilstība šim standartam apliecina klientiem, ka uzņēmums rūpējas par savu preču vai pakalpojumu kvalitāti, uzturot kvalitātes vadības sistēmu, periodiski izejot neatkarīgu auditoru pārbaudi un apliecinot sistēmas efektivitāti ar sertifikātu.

ISO/IEC 27001 – atspoguļo labāko praksi informācijas drošības vadībā. Tas izstrādāts, lai identificētu un novērstu iespējamos draudus informācijas uzturēšanā. Atbilstība šim standartam apliecina, ka uzņēmuma informācijas drošības sistēmai un uzņēmumam kā sadarbības partnerim var uzticēties.

ISO 14001 – vispāratzīts vides vadības sistēmas standarts. Balstīts uz kvalitātes vadības principiem, tas ir universāli pielietojams katra atsevišķa uzņēmuma vai organizācijas specifiskajām prasībām. Šis standarts labi iekļausies ISO 9001 sistēmā, ja tā ir ieviesta.

Management systems

 

 

Šie standarti sniedz mūsu klientiem pārliecību, ka mēs ražojam preces un pakalpojumus pēc augstākajiem standartiem, nodrošinot informācijas drošību un nodrošinot, ka mūsu ietekme uz vidi tiek vērtēta un uzlabota.

Produktu un datu bāzes akreditācijas:

Produkti, kurus mēs nodrošinām, un datubāze, kurā atrodas jūsu kontaktinformācija un jūsu iegādātais unikālais SelectaDNA kods, ir aizsargātis saskaņā ar šādiem standartiem:

 
Management systems

"Secured by Design​"

"Secured by Design" ir Britu policijas pamatiniciatīva, kas atbalsta noziegumu plānošanas novēršanas principus. Iniciatīvu atbalsta un vada Britu policijas priekšnieku padome (NPCC), un to atbalsta arī Britu iekšlietu ministrija. Tā tika izstrādāta, konsultējoties ar transporta, pašvaldību un reģionālo lietu departamentu, kā arī ar dažādām tirdzniecības, rūpniecības un standartu organizācijām.

"Secured by Design" (SBD) ir uzņēmuma nosaukums. Tas iesaista būvniekus un iesaka dizainu jaunām mājām, atjaunotām mājām, komerctelpām, autostāvvietām un citiem objektiem kas atrodas policijas uzraudzības zonā.

Licencēta uzņēmuma statusa garantija tiek piešķirta arī tiem uzņēmumiem, kas ražo drošības produktus, kas atbilst policijas izvirzītajiem standartiem un testiem kā "Vēlamā policijas specifikācija". Ražošanas kompānijas kas ieguvušas šo (SBD) licenci, drīkst ražot un izplatīt produktus, atbilstoši apstiprinātajiem tehniskajiem standartiem.

Management systems

BSI PAS 820:2012

Drošības standarts PAS (no angļu val. - publiski pieejama specifikācija) 820:2012 tika izstrādāts lai palīdzētu pircējiem saprast, cik ilga laika periodā DNS kods joprojām ir identificējams, ja tas tiek pakļauts atmosfēras iedarbībai.

Neatkarīgu testu laboratorija ir novērtējusi SelectaDNA ar augstāko pakāpi šajā nozarē - A. Tas apliecina, ka SelectaDNA mākslīgais DNS kods var izdzīvot āra apstākļos vismaz 5 gadus.

Management systems

LPS 1224: 3. izdevums

Standartu izsniedz "Loss Prevention Certification Board", kas nosaka prasības īpašuma reģistrācijas uzņēmumiem.

Jaunākā standarta versija - 3. izdevums - attiecas uz tiešsaistes datu bāzes izmantošanu klientu reģistrācijai, reģistrēto kontu pārvaldībai un policijas izmeklēšanai 24 stundas diennaktī. SelectaDNA ir vienīgais uzņēmums Apvienotajā Karalistē, kas ir akreditējies LPS1224: 3. izdevumam.

Management systems

"Thatcham"

"Thatcham Research" ir mehānisko transportlīdzekļu apdrošinātāju automobiļu pētniecības centrs. Centra mērķis ir ierobežot vai samazināt transportlīdzekļu apdrošināšanas atlīdzības izmaksas, vienlaikus saglabājot drošību un drošības standartus, kas izveidoti autotransporta apdrošināšanas nozarē 1969. gadā.

SelectDNA "Thatcham" kvalitātes nodrošinātā akreditācija attiecas uz šādu SelectDNA produktu pielietošanu "Visa veida transportlīdzekļu marķēšana":

  • Auto drošības sistēmas
  • Bezceļu un kvadraciklu drošības sistēmas
  • Kemperu (māja uz riteņiem) drošības sistēmas
  • Smago vilcēju drošības sistēmas
  • Minibusu drošības sistēmas
  • Laivu un jahtu drošības sistēmas
  • Motociklu un mopēdu drošības sistēmas
  • Lauksaimniecības tehnikas drošības sistēmas
  • Treileru drošības sistēmas

Apvienotās Karalistes dzelzceļa nozares balva - produktu inovācija

Management systems

SelectaDNA ir ieguvis prestižo Apvienotās Karalistes dzelzceļa nozares balvu- produktu inovācija 2016. Balva nozīmē izcilību un inovācijas dzelzceļa nozarē.

Balva tika piešķirta SelectaDNA par to, ka mākslīgais DNS ir palīdzējis samazināt metāla zādzību skaitu dzelzceļa tīkla līnijās. Sadarbībā ar drošības risinājumu grupu "Land Sherrifs", SelectaDNA ir veiksmīgi samazinājusi metālu zādzību skaitu visos maršrutos Anglijā, Kentā un Saseksā, kā arī HS1 maršrutā.