Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Izsekojamie šķidrumi

Izsekojamie šķidrumi

Pēdējo mēnešu laikā daži policijas spēki ir sākuši lietot terminu "izsekojams šķidrumus", kad tiek runāts par DNS marķēšanu.

SelectaDNA izsekojamie šķidrumi satur UV marķieri un unikālu DNS kodu, kā arī tūkstošiem mikrodaļiņu, tādēļ policija marķētu īpašumu var viegli atklāt un izsekot tā likumīgā īpašnieka pēdām. Unikālais DNS kods kalpo arī kā nepieciešamais pierādījumus, lai vainīgo zagli notiesātu.

SelectaDNA piedāvā virkni risinājumu: aerosoli, gēls un smēre, ko var izmantot, lai nomarķētu vērtīgus priekšmetus gan mājās, gan uzņēmumos.

Izmantojot mūsu marķēšanas komplektus ar unikālo DNS kodu, Jums tiek dota piekļuve arī mājas lapas “Secure Asset Register” reģistram, kas ļauj policijai nekavējoties identificēt nozagto īpašumu un noskaidrot kam īpašums pieder.

Mūsu DNS aerosoli ļauj policijai identificēt DNS marķējuma pēdas no likumpārkāpēju ādas, matiem un apģērba. Kaut arī neredzams un nekaitīgs, šķīdums saglabājas uz noziedznieka daudzas nedēļas, tas pieķeras pie jebkuras šķiedras, nokļūst ādas, sniedzot pierādījumus, kas nepieciešami, lai saistītu noziedznieku ar konkrētu noziegumu, nozieguma vietu un nozieguma laiku.

Galvenais SelectaDNA DNS ieguvums ir baiļu faktors, ko tas rada. Noziedznieki Apvienotajā Karalistē jau zina šī produkta efektivitāti, un tādēļ turas pa gabalu no vietām, kur redz mūsu brīdinājuma zīmes. Šis preventīvais līdzeklis ir ļoti spēcīgs, tas ir samazinājis zādzības par 83% visās vietās, kur policija ir izvietojusi SelectaDNA produktus.

SelectaDNA risinājumus iesaka Apvienotās Karalistes Nacionālās policijas priekšnieku padome (NPCC). Informācija šeit: Secured by Design.