Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Noteikumi un nosacījumi

Laipni lūdzam Selectamark Security Systems plc vietnē www.selectadna.lv, turpmāk- Mājas Lapa.

SIA “Baltic Trade Factory", vienotais reģistrācijas Nr. 45403039577, adrese: Mārupes novads, Mārupe, Kabiles iela 65-3, LV-2167, turpmāk saukta Baltic Trade Factory, uztur Mājas Lapā pieejamo saturu un sniedz pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem noteikumiem.

Piekļūstot Mājas lapai, jūs apliecināt, ka esat izlasījuši šos Noteikumus un nosacījumus, saprotat tos un piekrītat tos ievērot.

Noteikumi ir paredzēti un saistoši katram Mājas Lapas lietotājam neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir vai nav reģistrēts lietotājs kā arī neatkarīgi no tā, vai lietotājs ir vai nav veicis pirkumu šajā Mājas Lapā. Ja Jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu nelietojiet šo Mājas Lapu.

Mājas Lapa www.selectadna.lv ir daļa no Mājas Lapas www.selectadna.co.uk ko uztur:

Selectamark Security Systems plc, kas reģistrēta adresē Anglijā un Velsā, un tās juridiskā adrese ir 1 Locks Court, 429 Crofton Road, Locksbottom, Kent, United Kingdom, BR6 8NL. Šī uzņēmuma reģistrācijas numurs Anglijā ir 1024280 un Anglijas PVN maksātāja numurs ir GB 512 8043 77.

Selectamark Security Systems plc ir savienības “British Securtiy Industry” ("BSIA") biedrs kā arī organizācijas ADS biedrs, kas ir pirmā tirdzniecības organizācija, kas veicina Apvienotās Karalistes Aerokosmisko, Aizsardzības, Drošības un Kosmosa rūpniecību.

Mūsu kontakti:

SIA "Baltic Trade Factory"

Reģistrācijas numurs - 45403039577

Juridiskā adrese - Mārupes novads, Mārupe, Kabiles iela 65-3, LV-2167

Tālr. +371 ‭2 6189617‬

E-pasts: [email protected]

Selectamark Security Systems plc

1 Locks Court,

429 Crofton Road,

Locksbottom,

Kent,

United Kingdom,

BR6 8NL.

Email: [email protected]

Tel: 01689 860757

Fax:  01689 860693

1. IEVADS

1.1. Jūs varēsit piekļūt lielākajai daļai šīs Mājas Lapas satura, nepierakstoties un / vai nereģistrējoties šajā Mājas Lapā. Daļa šīs Mājas Lapas satura ir pieejama tikai reģistrētiem, kuri šajā Mājas lapā ir pierakstījušies ar saviem pieteikšanās datiem (lietotājvārds un parole).

1.2. Mēs varam pārskatīt šos lietošanas noteikumus jebkurā laikā, veicot un izdarot grozījumus šajā lapā. Laiku pa laikam jums vajadzētu pārbaudīt šajā Mājas Lapā esošo informāciju, lai iepazītos ar izdarītajām izmaiņām, kas varētu būt jums saistošas. Daži noteikumi, kas ietverti šajos lietošanas noteikumos, var tikt aizstāti ar citiem noteikumiem vai paziņojumiem, kas publicēti mūsu Mājas Lapā.

2. PASŪTĪJUMI NO MUMS

2.1. Ar šo tiek pieņemts, ka veicot pasūtījums, Jūs izmantojat mūsu tiešsaistes norēķinu servisu. Kā daļa no mūsu norēķinu servisa, Jums tiks dota iespēja pārbaudīt pasūtījumu, un labot visas kļūdas, ja tādas radušās. Mēs nosūtīsim Jums pasūtījuma apstiprinājumu, kurā būs uzrādīti Jūsu pasūtītie produkti.

2.2. Pasūtījums tiek uzskatīts par apstiprinātu brīdī, kad mēs izsūtām pasūtījumu. Mēs nosūtīsim Jums nosūtīšanas apstiprinājumu e-pastā. Nosūtot pasūtījumu, tiks noslēgts pirkuma līgums arī tad, ja Jūsu maksājums nav vēl apstrādāts un izpildīts, ja vien mēs neesam paziņojuši, ka mēs nepieņemam Jūsu pasūtījumu vai arī Jūs esat atcēlis veikto pasūtījumu.

2.3. Mēs varam atteikties pieņemt Jūsu pasūtījumu:

(a) ja prece nav pieejama;

(b) ja mēs neesam saņēmuši Jūsu maksājumu;

(c) ja ir bijusi cenu vai produkta apraksta kļūda; vai

(d) ja Jūs neatbilstat kritērijiem, kas noteikti mūsu noteikumos.

3. CENAS

3.1. Visas cenas primāri tiek uzrādītas bez PVN. Mēs paturam tiesības cenas uzrādīt arī ar PVN, norādot to zem cenas bez PVN. Visi rēķini un pavadzīmes tiek izrakstītas saskaņā ar LR likumdošanu, kas attiecas uz PVN.

3.2. Gadījumā ja mēs iekasējam atsevišķu maksu par iepakošanu, piegādi un preču apdrošināšanu, tas tiks norādīts rēķinā un / vai piedāvājumā.

3.3. Cenas tiek periodiski pārskatītas.

4. PASŪTĪJUMA ATCELŠANA UN PREČU ATGRIEŠANA POLITIKA

4.1. Ja vēlaties atcelt savu pasūtījumu, tad:

(a) jūs varat paziņot mums pa e-pastu [email protected], pirms mēs nosūtām preces Jums; vai

(b) ja preces jau ir nosūtītas, atgrieziet preces mums saskaņā ar 4.2. punktu.

4.2. Preču atteikuma tiesības ir izmantojamas 14 dienu laikā:

(a) no līguma noslēgšanas dienas - ja noslēgts līgums par pakalpojuma sniegšanu

(b) no preces piegādes dienas - ja pasūtīta prece

(c) no pēdējās preces piegādes dienas - ja pasūtījumā iekļautas vairākas preces

(d) no pēdējās preces partijas vai daļas piegādes dienas - ja piegāde veicama pa partijām vai daļām

(e) no pirmās preces piegādes dienas - ja līgumā paredzēta regulāra preču piegāde

Izmaksas, kas saistītas ar preču atpakaļ nodošanu mums, sedzat Jūs.

4.3. Saņemot preces, mēs Jums pilnībā atmaksāsim samaksāto summu.

4.4. Tiesības atdot mums preces, kā minēts punktos 4.2. un 4.3., nepiemēro šādos gadījumos:

(a) ja produkts ir izmantots vai ja ir bojāts tā iepakojums

(b) ja produkts ir bijis izgatavots vai pielāgots tieši Jums

Šī punkta 4.4. noteikumi neietekmē Jūsu likumīgās tiesības.

5. LICENCE

5.1. Jums ir atļauts drukāt un lejupielādēt pielikumus no šīs Mājas Lapas savām vajadzībām, tikai šādos gadījumos:

(a) neviens attēls, grafika, dokuments un teksts, kas pieejams šajā Mājas Lapā, nekādā veidā netiek pārveidots;

(b) neviens attēls, grafika, dokuments un teksts, kas pieejams šajā Mājas Lapā netiek izmantots atsevišķi no pavadošā teksta; un

(c) jebkura no mūsu autortiesībām, preču zīmēm vai paziņojumiem par atļauju ir jābūt redzamam uz visām kopijām.

5.2. Ja vien nav noteikts citādi, autortiesības un citas intelektuālā īpašuma tiesības jebkurā materiālā šajā Mājas Lapā (tostarp fotogrāfijas un grafiskie attēli bez ierobežojumiem) pieder mums vai mūsu licencētājiem. Šajos noteikumos un nosacījumos ir aizliegts jebkurā nolūkā izmantot šīs Mājas Lapas izvilkumus, izņemot ja tas ir saskaņā ar punktu 5.1. Ja jūs pārkāpjat kādu no šiem noteikumiem vai šo noteikumu nosacījumos, Jūsu tiesības izmantot šo vietni automātiski tiek pārtrauktas, un jums nekavējoties jāiznīcina visi lejupielādētie vai iespiestie izvilkumi no šīs Mājas Lapas.

5.3. Saskaņā ar punktu 5.1., nevienu šīs Mājas Lapas daļu nedrīkst reproducēt vai uzglabāt kādā citā Mājas Lapā kā arī nedrīkst iekļaut nevienā publiskā vai privātā elektroniskā izguves sistēmā vai pakalpojumā bez mūsu iepriekšējas rakstiskas atļaujas.

5.4. Visas tiesības, kas nav skaidri noteiktas šajos noteikumos, ir rezervētas.

6. SERVISA PIEEJAMĪBA

6.1. Lai arī mēs cenšamies nodrošināt, ka šī Mājas Lapa parasti ir pieejama 24 stundas diennaktī, mēs neuzņemamies atbildību, ja kāda iemesla dēļ šī Mājas Lapa jebkurā brīdī var būt nepieejama uz jebkuru laika periodu.

6.2. Piekļuve šai Mājas Lapai un servisam var tik pēkšņi pārtraukta bez iepriekšēja paziņojuma, ja tai ir bijis nepieciešams veikt uzlabojumus drošībai vai veiktspējai, kā arī kļūdu labojumu gadījumā.

7. APMEKLĒTĀJU MATERIĀLS UN RĪCĪBA

7.1. Papildus personiskai identificējamai informācijai, kas tiek aizsargāta ar personu datu aizsardzības likumu, jebkurš materiāls, ko nosūtāt uz šo Mājas Lapu, tiks uzskatīts par nekonfidenciālu un bez īpašuma tiesībām. Mums nebūs saistību un atbildības attiecībā uz šādu materiālu. Mēs un mūsu partneri var brīvi kopēt, izpaust, izplatīt, iekļaut to citā saturā un citādi izmantot šādus materiālus, piemēram, datus, attēlus, skaņas, tekstu un citas lietas, jebkādiem komerciāliem un nekomerciāliem mērķiem.

7.2. Jums ir aizliegts publicēt vai pārsūtīt uz šo Mājas Lapu un no tās jebkuru no šiem materiāliem:

(a) ja tas ir apdraudošs, apmelojošs, neķītrs, nepiedienīgs, slepkavīgs, aizskarošs, pornogrāfisks, aizskarošs, kas var izraisīt rasu naidu, diskriminējošs, bīstams, skandalozs, zaimojošs, uzticības pārkāpumu vedinošs, pārkāpjot privātumu vai tāds, kas var izraisīt traucējumus vai neērtības;

(b) ja Jūs neesat ieguvis tam visas nepieciešamās licences un / vai apstiprinājumus;

c) ja tas veido vai veicina tādu rīcību, kas tiek uzskatīta par noziedzīgu nodarījumu, var radīt civiltiesisko atbildību vai citādi būtu pretrunā ar jebkuras trešās personas tiesību aktiem vai tās pārkāpumiem Latvijā vai jebkurā citā pasaules valstī; vai

(d) ja tas ir tehniski kaitīgs (tostarp, jebkura veida datorvīrusi, Trojas zirgi, kaitīgās sastāvdaļas, bojāti dati vai cita ļaunprātīga programmatūra vai kaitīgi faili).

7.3. Jūs nedrīkstat ļaunprātīgi izmantot šo Mājas Lapu (tostarp, jebkura veida hakeru uzbrukumiem un darbībām).

7.4. Mēs pilnībā sadarbosimies ar jebkuru tiesībaizsardzības iestādi un izpildām jebkuru tiesas rīkojumu, pieprasot vai liekot mums atklāt identitāti, lai atrastu jebkuru personu, kas ievieto materiālus, pārkāpjot punktus 7.2. un 7.3.

8. SAITES UZ UN NO CITĀM MĀJAS LAPĀM

8.1. Saites uz trešās puses Mājas Lapām šajā vietnē tiek sniegtas tikai Jūsu ērtībai. Ja izmantojat šīs saites, Jūs pametat šo Mājas Lapu. Mēs neesam pārskatījuši visas šīs trešās puses Mājas Lapas kā arī nekontrolējam un neuzņemas atbildību par to saturu vai pieejamību. Tādēļ mēs neapstiprinām un neiesniedzam nekādus paziņojumus par jebkādiem tajās atrastajiem materiāliem, kā arī par jebkādiem rezultātiem, ko tajās var iegūt. Ja jūs nolemjat piekļūt kādai no trešās puses Mājas Lapām, kas saistītas ar šo vietni, tā ir Jūsu pašu atbildība.

8.2. Ja Jūs vēlaties izveidot saiti uz šo Mājas Lapu, Jūs varat to darīt tikai ar saiti uz šo vietni, nekopējot šīs Mājas Lapas saturu un ievērojot šādus nosacījumus:

(a) Jūs neizņemat, neizkropļojat vai citādi neizmaināt Selectamark Security Systems plc un Baltic Trade Factory logo, ieskaitot izmēru vai izskatu;

(b) Jūs neveidojat jaunu Mājas Lapas struktūru pamatojoties uz šo Mājas Lapu;

(c) Jūs nekādā veidā nenorādiet, ka mēs apstiprinām jebkādus produktus vai pakalpojumus, kas nav mūsu pašu;

(d) Jūs nesagrozāt savas vai sava uzņēmuma attiecības ar mums un nesniedzat nekādu citu nepatiesu informāciju par mums;

(e) Jūs nekādā veidā neizmantojat šajā Mājas Lapā esošās preču zīmes Selectamark Security Systems plc un Baltic Trade Factory bez mūsu rakstiskas atļaujas;

(f) Jūs neveidojat saites no un uz Mājas Lapām, kas Jums pieder; un

(g) Jūsu Mājas Lapa nesatur informāciju, kas ir neērta, aizskaroša vai pretrunīga, pārkāpj citas intelektuālā īpašuma tiesības vai citas personas tiesības vai citādi neatbilst visiem piemērojamiem likumiem un noteikumiem.

Mēs paturam tiesības atcelt šīs punkta 8.2. piešķirtās tiesības uz šo noteikumu pārkāpšanu un varam veikt jebkādas darbības, ko uzskatām par piemērotām.

9. REĢISTRĀCIJA

9.1. Lai reģistrētos Mājas Lapā http://www.selectadna.lv, Jums ir jābūt vecākam par astoņpadsmit gadiem.

9.2. Katra reģistrācija ir paredzēta tikai vienam lietotājam. Jums nav atļauts koplietot Jūsu lietotāja vārdu un paroli ar citu personu vai personu grupu.

9.3. Jūs uzņemieties atbildību par Jums izsniegto paroļu drošību, un ja jūs zināt vai Jums ir aizdomas, ka kāds cits zina Jūsu paroli, nekavējoties sazinieties ar mums.

9.4. Mēs nekavējoties varam apturēt vai atcelt Jūsu reģistrāciju ja pēc mūsu domām Jūs pārkāpjat kādu no šiem noteikumiem.

10. ATRUNA

10.1. Kaut arī mēs cenšamies nodrošināt, ka informācija šajā Mājas Lapā ir pareiza, mēs negarantējam, šajā Mājas lapas esošo materiālu pilnīgu precizitāti. Tāpēc mēs varam jebkurā laikā bez iepriekšēja brīdinājuma veikt izmaiņas šajā Mājas Lapā esošajā materiālā vai tajā aprakstītajos produktos un cenās. Materiāli šajā vietnē var būt novecojuši, un mēs neuzņemamies saistības atjaunināt šādus materiālus.

10.2. Materiāls šajā Mājas Lapā tiek publicēts bez jebkādiem nosacījumiem, garantijām vai citiem jebkāda veida noteikumiem. Attiecīgi, ievērojot likumā noteiktās prasības, mēs nodrošinām Jums pieeju šai Mājas Lapai, izslēdzot visus atrunas, garantijas un citus nosacījumus, izņemot tos noteikumus, kas varētu ietekmēt šo Mājas Lapu.

11. ATBILDĪBA

11.1. Mēs un jebkura cita puse (neatkarīgi no tā, vai esam iesaistīti šīs Mājas Lapas izveidošanā, izgatavošanā, uzturēšanā vai piegādē), kā arī jebkura no mūsu grupas uzņēmumiem, to vadītāji, darbinieki, akcionāri vai aģenti, izslēdzam jebkādu atbildību un atbildību par jebkuru summu vai cita veida zaudējumiem vai bojājumiem, kas var rasties Jums vai trešajai pusei (ieskaitot, jebkādus tiešus, netiešus vai no soda izrietošus zaudējumus vai ienākumu jeb peļņas zaudējumus, nemateriālo vērtību, datu, līgumu, naudas un citus zaudējumus, kas rodas vai ir saistīti ar uzņēmējdarbības pārtraukšanu, kas var būt saistīts ar zaudējumiem (ieskaitot nolaidību)) saistībā ar šo Mājas Lapu jebkādā veidā, tajā skaitā saistībā ar tās lietošanu, nespēju izmantot vai šīs Mājas Lapas izmantošanas rezultātu, visas ar šo Mājas Lapu saistītās Mājas Lapas vai materiālus šādās Mājas Lapās, tostarp, bet ne tikai, zaudējumus vai bojājumus, kas radušies vīrusu dēļ, kas var inficēt jūsu datortehniku, programmatūru, datus vai citas īpašumtiesības sakarā ar Jūsu piekļuvi šai Mājas Lapai, tās lietošanu vai pārlūkošanu vai jebkādu materiālu lejupielādi no šīs Mājas Lapas vai citām Mājas Lapām, kas saistītas ar šo Mājas Lapu.

11.2. Nekas šajos noteikumos un nosacījumos neizslēdz vai neierobežo mūsu atbildību par nāvi vai miesas bojājumiem, kas radušies nolaidības vai neuzmanības dēļ (nosaka Latvijas Republikas Saeimā 1998. gada 17. jūnijā pieņemtais Krimināllikums).

11.3. Ja, izmantojot materiālu šajā Mājas Lapā, ir nepieciešamība pēc aprīkojuma, programmatūras vai datu apkopes, labošanas vai koriģēšanas, visas ar to saistītās uzņematies Jūs.

11.4. Jūs piekrītat neizvirzīt jebkādas pretenzijas pret mums mūsu amatpersonām, direktoriem, darbiniekiem un mūsu pārstāvjiem. Jūs piekrītat pilnībā kompensēt mums un mūsu amatpersonām, direktoriem, darbiniekiem un mūsu pārstāvjiem jebkādus radušos zaudējumus un izmaksas (ieskaitot maksu par juridiskajiem pakalpojumiem), kas rodas, neievērojot šos noteikumus un nosacījumus, Jums (vai Jūsu uzņēmumam vai jebkurai cita personai, izmantojot Jūsu reģistrācijas informāciju) izmantojot šo Mājas Lapu.

12. LIKUMS UN JURISDIKCIJA

12.1. Šie noteikumi un nosacījumi ir jāreglamentē un jāinterpretē saskaņā ar Latvijas Republikas kā arī Anglijas tiesību aktiem. Strīdi, kas rodas saistībā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem, ir pakļauti Latvijas Republikas un Anglijas tiesu jurisdikcijai.

12.2. Mēs negarantējam, ka materiāli / preces, kas tiek pārdotas šajā Mājas Lapā, ir piemērotas vai pieejamas izmantošanai ārpus Latvijas teritorijas. Mājas Lapai ir aizliegts piekļūt no teritorijām, kurās tās saturs ir nelegāls vai nelikumīgs. Ja jūs piekļūstat šai Mājas Lapai ārpus Latvijas teritorijas, tā ir Jūsu pašu atbildība un Jūs esat atbildīgs par konkrētās valsts vietējo likumu ievērošanu.

13. DAŽĀDI

13.1. Saskaņā ar šiem noteikumiem un nosacījumiem Jūs nedrīkstat piešķirt apakšlicences vai kā citādi nodot savas tiesības kas saistītas ar šo Mājas Lapu un reģistrēšanos tajā.

13.2. Ja kādu no šiem noteikumiem un nosacījumiem kompetenta jurisdikcijas tiesa atrod un atzīst par nederīgu, šo noteikumu atcelšana neietekmē pārējo noteikumu derīgumu- tie paliek spēkā un ir īstenojami.

13.3. Tikai šo noteikumu un nosacījumu dalībnieki tos var īstenot saskaņā ar Administratīvā procesa likuma 28. panta pirmo daļu par trešo personu administratīvajā procesā.