Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Koncepts

SelectaDNA produktu klāsts sastāv no vairākiem risinājumiem, kas satur unikālu DNS kodu, ko var izmantot, lai unikāli marķētu un izsekotu gan īpašuma objektus, gan noziedzniekus.

Koncepts

Katrs DNS kods kas tiek izmantots SelectaDNA produktos ir pilnīgi unikāls, tāpēc katram marķēšanas komplektam un izsmidzināšanas tvertnei ir arī savs unikāls digitāls paraksts.

SelectaDNA produkti satur reālu DNS, bet tiek saukti par "mākslīgiem", jo tas atšķiras no cilvēka DNS. SelectaDNA ir vienkārši virkne unikālu A (Adenīns), C (Citozīns), G (Guanīns) un T (Timīns) kombināciju. SelectaDNA izmantotais mākslīgais DNS ir ķēde, kas padara to daudz izturīgāku par cilvēka DNS.

Katrs reģistrētais un izmantotais SelectaDNA DNS kods tiek reģistrēts policijas un apdrošināšanas kompāniju apstiprinātā datu bāzē www.secureassetregister.com, kur šos kodus var identificēt konkrētam īpašniekam vai atrašanās vietai.

SelectaDNA kodu var atšifrēt ar molekulārās ģenētikas laboratorijas palīdzību, kas tiek piegādāta kopā ar SelectaDNA reaģentu komplektu, kas paredzēti, lai noteiktu un analizētu SelectaDNA paraugus.