Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Privātuma Politika

Šajā paziņojumā par konfidencialitāti aprakstīts, kā un kāpēc Selectamark Security Systems plc ("Selectamark") apkopo un izmanto jūsu personīgo informāciju. Šis paziņojums attiecas uz personām un organizācijām, kuras reģistrē savus Selectamark produktus, lai aizsargātu savu īpašumu visās turpmāk norādītajās Selectamark mājas lapās:

www.selectadna.co.uk;

www.selectadna.com;

www.selectamark.co.uk;

www.selectalabel.com;

www.bikeregsiter.com;

www.selectadna.lv;

www.secureassetregister.com;

www.secureassetregister.lv 

(“Mājas lapas"). Šis konfidencialitātes paziņojums ir daļa no Mājas lapas pakalpojumu sniegšanas noteikumiem https://lv.selectadnademo.com/noteikumi-un-nosacijumi. Pabeidzot reģistrācijas procesu vai izmantojot Mājas Lapu, Jūs piekrītat aprakstītajiem noteikumiem un nosacījumiem un piekrītat, ka mēs izmantojam šo informāciju.

1  Kādu informāciju mēs vācam?

1.1  Mēs vācam personisku informāciju no Mājas Lapas apmeklētājiem, izmantojot tiešsaistes veidlapas, veidojot kontu, lai veiktu pirkumu, izmantojot Mājas Lapu, vai reģistrējot savus īpašumus, un katru reizi, kad Jūs e-pastā nosūtiet mums savu informāciju vai veicat meklēšanu. Jūs varat apmeklēt Mājas Lapas, neveicot reģistrāciju un neizveidojot kontu, taču, ja Jūs neizvēlaties izveidot kontu, iespējams, ka Jūs nevarēsit pilnībā izmantot Mājas Lapas. Piemēram, Jūs nevarēsit iegādāties produktus Mājas Lapās vai reģistrēt savu iegādāto marķēšanas komplektu un / vai savus īpašumus.

1.2  Mēs savācam vairāku veidu informāciju, atkarībā no tā, kura Mājas Lapa lapa tiek apmeklēta. Piemēram, mēs lūgsim Jums tādu personisku informāciju kā Jūsu vārds, adrese un e-pasta adrese, lai Jūs varētu reģistrēties Mājas Lapā http://www.secureassetregister.com vai http://www.secureassetregister.lv, lai aizsargātu savus īpašumus. “Sajās Mājas Lapās varat arī izvēlēties sniegt papildu informāciju, piemēram, informāciju par īpašumiem, ko aizsargājat.

1.3  Ja vēlaties izveidot kontu pirkumu veikšanai šajās Mājas Lapās, Jums ir jāsniedz mums personīga informācija, tostarp informācija par kredītkartes / debetkartes informāciju. Mēs varam saglabāt reģistrāciju par produktiem, ko esat iegādājies no Mājas Lapām.

1.4  Kā alternatīva tiek piedāvāta iespēja reģistrēt Selectamark komplektu un sniegt papildu informāciju par saviem aizsargātajiem īpašumiem izmantojot reģistrācijas veidlapas, kas atrodamas mūsu marķēšanas komplektos, vai arī izmantojot mūsu partneru uzņēmumu tīklu, kas izplata mūsu produktus visā pasaulē.

1.5  Mēs automātiski vācam datus par Jūsu apmeklējumu Mājas Lapās, tostarp informāciju, kas iegūta no sīkdatnēm, Jūsu IP adresi, ko izmanto, lai savienotu datoru ar internetu, datora un savienojuma informāciju, piemēram, pārlūkprogrammas veidu un versiju, operētājsistēmu un platformu, kā arī visu vienoto resursu lokatoru (URL), klikšķu plūsmu uz mūsu Mājas Lapām un no tās (ieskaitot datumu un laiku). Dažos apmeklējumos mēs varam izmantot programmatūras rīkus, piemēram, JavaScript, lai novērtētu un apkopotu sesijas informāciju, tostarp lapu atbildes laikus, lejupielādes kļūdas, noteiktu lapu apmeklējumu ilgumu, lapas mijiedarbības informāciju (piemēram, ritināšanu, klikšķus un peles kustības) un metodes, ko izmanto, lai pārlūkotu lapu.

2  Personiskās informācijas izmantošana

2.1  Savākto informāciju mēs izmantojam sekojošiem mērķiem:

Lai apstrādātu Jūsu pasūtījumu un maksājumu, nosūtot informāciju par Jūsu pasūtījuma statusu un piegādes informāciju, brīdī, kad esat iegādājies produktus no Mājas Lapām;

    •    reģistrējot savu unikālo marķēšanas komplektu (-us) un informāciju par visiem aizsargātajiem īpašumiem;

    •    strādājot ar jebkuriem Jūsu jautājumiem un pieprasījumiem;

    •    nosūtot Jums jaunumus un informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, piedāvājumiem un akcijām, kas, mūsuprāt, Jūs varētu interesēt;

    •    nodrošinot Mājas Lapu uzlabojumus, personalizējot pakalpojumu saturu, dizainu un izkārtojumu;

    •    lai izprastu mūsu reģistrēto lietotāju intereses un pirkšanas paradumus;

    •    lai novērstu vai atklātu krāpšanu mēģinājumus vai citus pārkāpumus Mājas Lapās; un

    •    lai ļautu trešajām pusēm veikt Mājas Lapas tehnisko uzraudzību, kā arī, lai nodrošinātu loģistikas un citas funkcijas, ko paši tiešā veidā nenodrošinām.

2.2  Ja reģistrējat vai izveidojat kontu Mājas Lapās, mēs varam izmantot no Jums saņemto personisko informāciju, lai nosūtītu Jums informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem e-pastā. Jūs varat izvēlēties nesaņemt šādu informāciju, nosūtot mums e-pastu uz adresi [email protected], noklikšķinot uz saites "Atsaukt abonēšanu" jebkurā e-pasta ziņojumā ko esam nosūtījuši vai koriģējot lietotāja iestatījumus.

2.3  Mēs nodrošinām lietotāja iestatījumu pakalpojumu ("Jūsu konts"), kur Jūs jebkurā brīdī varat pārskatīt savu personisko informāciju, lai pārliecinātos, ka tā ir pareiza un aktuāla. Jūsu kontā Jūs varēsit atjaunināt, labot, mainīt vai dzēst neprecīzas ziņas. Ja Jums nav pieejas dators, varat sazināties ar mums, izmantojot tālāk norādīto adresi lai pieprasītu lai jūsu dati tiktu atjaunināti, laboti vai dzēsti.

2.4  Mēs varam arī izmantot un izpaust informāciju (tā, lai netiktu identificētas personas un personas dati) analītikas, mārketinga un stratēģiskās attīstības mērķiem.

3  Vai Selectamark dalās ar informāciju, ko tā vāc?

3.1  Informācija par mūsu klientiem ir svarīga mūsu biznesa daļa, tāpēc mēs to nepārdodam citiem. Mēs varam atklāt personisko informāciju, ko no Jums vācam mūsu Mājas Lapās:

    •    lai izpildītu likumā noteikto prasību vai lūgumu no kompetentas tiesas, valsts iestādes, regulatora, tiesībaizsardzības iestādes vai citas iestādes;

    •    mūsu uzņēmumam piederošajiem tiesību pārņēmējiem;

    •    piegādātājiem, ar kuriem sadarbojamies, piemēram, lai nosūtītu un piegādātu produktus, ko esat iegādājies no Mājas Lapām;

vai

3.2  Ikreiz, kad mēs nododam personas datus valstīm, kas nav Eiropas Ekonomikas zonas valstis. Nododot informāciju, mēs nodrošināsim, ka tā tiek nodota saskaņā ar šo paziņojumu par konfidencialitāti saskaņā ar tiesību aktiem par datu aizsardzību.

4  Drošība

4.1  Mēs centīsimies nodrošināt, lai Jūsu personiskā informācija būtu droša un apstrādāta likumīgi. Mājas Lapas izmanto nozares standarta praksi lai nodrošinātu Jūsu personiskās informācijas konfidencialitāti, tostarp "ugunsmūrus" un “Secure Socket Layers”. Selectamark apstrādā datus kā aktīvus, kas jāaizsargā pret zaudējumiem nepieļaujot svešu piekļuvi. Tomēr nav iespējams garantēt, ka informācija, kas tiek pārsūtīta internetā vai bezvadu tīklos, ir pilnīgi droša. Mēs izmantojam daudz dažādu drošības paņēmienu lai aizsargātu šos datus no nesankcionētas piekļuves lietotājiem gan uzņēmumā, gan ārpus tā.

5  Sīkdatnes

5.1  Mājas Lapas izmanto sīkdatnes, lai aizsargātu savus klientus un novērstu krāpnieciskas darbības. Ja sīkdatņu funkcija nav ieslēgta, datorlietotājs nevarēs tiešsaistē pilnvērtīgi piekļūt Mājas Lapām. Sīkdatnes izmantojam arī tāpēc, lai uzzinātu, kā lietotāji nonāk mūsu Mājas Lapās, un lai analizētu klientu pārvietošanos tajā – tas mums palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti. Mājas lapās tiek izmantots Google Analytics Mājas Lapu darbību analīzes rīks, kurš izmanto sīkdatnes, kas palīdz analizēt Mājas Lapu apmeklējumu un identificēt problēmas tajās. Sīkāk par šo sīkdatņu darbību vari uzzināt Google privacy Mājas Lapā. Sīkdatnes mums palīdz novērtēt, cik efektīvas ir mūsu Mājas Lapās izvietotais saturs.

5.2  Mēs izmantojam arī Google, Inc un Roxr Software Ltd, kas darbojas kā GetClicky, Mājas Lapu analīzes rīkus. Google un GetClicky izsniedz sīkfailus, izmantojot mūsu Mājas Lapas, un savāc apkopotus datus anonimizēti pret Mājas Lapu apmeklētājiem. Dati no Google un GetClicky apkopo un ļauj mums saprast apkopoto apmeklētāju darbību visās Mājas Lapās un to, kā mēs varam uzlabot mūsu Mājas Lapas. Šie dati tiek savākti, apkopoti un izmantoti tikai anonīmi, nepieļaujot apmeklētājam būt personīgi identificējamam.

5.3  Jums ir tiesības atteikt vai atspējot sīkdatnes, kas tiek izsniegtas mūsu Mājas Lapās, taču, ja Jūs to izvēloties, noteiktas funkcijas var kļūt nepieejamas. To var izdarīt, mainot tīmekļa pārlūkprogrammas iestatījumus. Lai uzzinātu par šo iespēju vairāk, izmanto pārlūkprogrammas "Palīdzība” (Help) funkciju. Mēs cienām Jūsu tiesības izvēlēties, pieņemt sīkfailus vai nepieņemt tos. Sīkfaili ļauj Jums izmantot kādu no mūs Mājas Lapu būtiskām funkcijām, tāpēc iesakām tos tomēr atstāt ieslēgtus. Turklāt Jums ir iespēja jebkurā laikā atspējot vai dzēst sīkdatnes, ko izmanto pārlūka pievienojumprogrammas, piemēram, Flash, mainot pievienojumprogrammu iestatījumus vai apmeklējot attiecīgā ražotāja Mājas Lapu.

5.4  Lūdzu, ņemiet vērā: ja neesat iestatījis pārlūkprogrammu sīkdatņu atspējošanai, tas automātiski nozīmē, ka Jūs piekrītat tos saņemt. Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatnēm, apmeklējiet Mājas Lapu allaboutcookies.org, kas ir neatkarīgs trešās puses resurss, kur ir paskaidrots, kādas ir sīkdatnes un skaidro kā Jūs tās varat pārvaldīt. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs neesam atbildīgi par šīs trešās puses Mājas Lapas saturu un nevaram to kontrolēt.

6  Nepilngadīgie

6.1  Mājas Lapas nav paredzētas bērniem, un mēs lūdzam, lai neviens, kurš jaunāks par 18 gadiem, nesniedz mums personīgu informāciju un neizmanto Mājas Lapas bez vecāku vai aizbildņa uzraudzības.

7  Citas Mājas Lapas

7.1  Mūsu Mājas Lapās ir saites uz citām Mājas Lapām, ko mēs nekontrolējam, un uz šo privātuma paziņojumu neattiecas. Ja jūs piekļūstat citām Mājas Lapām, izmantojot norādītās saites, šo Mājas Lapu operatori var vākt no Jums informāciju, ko viņi var izmantot saskaņā ar viņu konfidencialitātes politiku, kas var atšķirties no mūsējās.

8  Jūsu tiesības piekļūt saviem datiem un jautājumi

8.1  Ja Jums ir kādi jautājumi par šo konfidencialitātes politiku vai Jūsu personiskās informācijas izmantošanu vai, ja vēlaties pieprasīt, lai mēs jebkādā veidā vairs neizmantotu Jūsu informāciju, vai vēlaties iegūt Jums piederošo personas datu kopiju, rakstiet uz:

SIA "Baltic Trade Factory"

Mārupes novads,

Mārupe,

Kabiles iela 65-3,

LV-2167

vai

Data Protection Officer

Selectamark Security Systems plc

1 Locks Court

429 Crofton Road

Locksbottom

Kent

BR6 8NL

9  Izmaiņas šajā paziņojumā

9.1  Ja mēs izlemsim mainīt šo paziņojumu par konfidencialitāti, mēs šajā Mājas Lapā ievietosim attiecīgas izmaiņas. Jūs vienmēr būsiet informēti par to, ko mēs apkopojam, kā mēs to izmantojam un kādos apstākļos mēs to atklājam. Ja Jūs nepiekrītat šīm izmaiņām, lūdzu, nelietojiet šo Mājas Lapu. Ja šajā konfidencialitātes politikā tiks izdarītas būtiskas izmaiņas, mēs paziņosim Jums e-pastā vai ievietosim pamanām paziņojumu Mājas Lapā.

Šī konfidencialitātes politika pēdējo reizi tika atjaunināta 26.02.2018.