Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Kvalitātes, vides un informācijas drošības politika

Kvalitātes, vides un informācijas drošības politika

Selectamark Security Services plc piegādā marķēšanas un drošības produktus lai identificētu mehāniskos transportlīdzekļus, velosipēdus, dzīvojamās piekabes, jūras kuģus, biroja iekārtas un visu veidu īpašumu. Mūs iesaka apdrošināšanas kompānijas, drošības konsultanti un mēs strādājam ar daudzām policijas un noziedzības novēršanas struktūrām.

Ikviens mūsu uzņēmumā vai pārstāvniecībā ir pilnībā saistīts ar sekojošām prasībām: BS EN ISO 9001:2008, LPS 1224, ISO 14001:2004 un ISO 27001:2005 visi mūsu darbinieki un pārstāvji ir pilnībā apmācīti un informēti par saviem pienākumiem attiecībā uz Kvalitātes un Informācijas drošības vadības sistēmām.

Mums ir apņemšanās nekavējoties reaģēt uz visām pārdošanas izmeklēšanām un klientu pieprasījumiem, lai nodrošinātu, ka tie tiek izskatīti tūlīt pēc pieprasījuma iesniegšanas.

Mēs esam apņēmušies panākt pastāvīgus uzlabojumus visos mūsu biznesa aspektos kā arī piesārņojuma novēršanā. Mēs noteiksim atbilstošus mērķus un regulāri uzraudzīsim un novērtēsim sevi, veicot attiecīgus pārskata procesus, lai nodrošinātu, ka mēs to sasniedzam.

Mēs saprotam un izpildām atbilstošas juridiskās normatīvas un citas prasības, kas piemērojamas mūsu nozarei, vai kuras mēs parakstām, tajā skaitā mūsu līgumus un īpašumu reģistrācijas pakalpojumu.

Mēs novērtēsim mūsu informācijas drošības riskus, izmantojot atbilstošu novērtēšanas metodi, un veiksim nepieciešamos pasākumus, lai šo risku samazinātu līdz atbilstošam līmenim.

Mēs veicam preventīvus pasākumus, kas jāpilda visiem uzņēmuma darbiniekiem.

Šīs politikas saturs tiek paziņots visām personām, kuras strādā uzņēmuma labā vai tās vārdā, un izpratne par to tiek pārbaudīta revīziju laikā. Šīs politikas piemērošanas atbilstība tiek pārbaudīta pēc atbilstošiem intervāliem, un tās saturs būs publiski pieejams pēc pieprasījuma.