Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Policijai

Policijai

Treniņi

Mēs regulāri veicam papildu apmācību ar Apvienotās Karalistes policijas spēkiem, lai pārliecinātos, ka viņi zina, kā atrast SelectaDNA pēdas un kā analizēt paraugus.

Mēs sniedzam apmācības arī darbiniekiem, kuri ir atbildīgi par SelectaDNA komplektu izplatīšanu. Ir svarīgi, lai publiskās akcijās par noziedzības samazināšanu ikviens spētu izskaidrot, kā produkts darbojas un kā to var izmantot.

Regulāras apmācības par noziedzības samazināšanu tiek sniegtas arī policijas koledžā (Anglijā) http://www.college.police.uk/ un Skotijas Policijas koledžā http://www.tulliallan.police.uk/

Mēs sniedzam arī vispārējus kursus policijai, birojiem, dalāmies ar padomiem par to, kā aizsargāt jūsu īpašumu. Zemāk atradīsi noderīgu informāciju.

Īpašuma marķēšana

Galvenais marķēšanas mērķis ir novērst noziedzību. Marķēšana Jūsu īpašumu padara mazāk pievilcīgu potenciālo zagļu acīs, jo viņi zina, ka, policija, viņus notverot, ātri noteikts, kas ir nozagts un kam patiesībā pieder konkrētais īpašums.

Turklāt, nozagtās lietas ir grūtāk realizēt ja tās ir marķētas. Reti kurš vēlas savā īpašumā svešu, zagtu, marķētu mantu.

Protams, iespēja, ka īpašnieks atkal savu īpašumu atgūs, palielinās, ja tas pirms tam ir bijis marķēts. Dažas lietas, piemēram, juvelierizstrādājumus un dāvanas, nekad nevar aizstāt citu, neatkarīgi no tā, cik daudz naudas Jūs saņemat no apdrošinātājiem. Tieši tādēļ daudz labāk ir novērst zādzību pirms tā ir notikusi.

Protams, pastāv iespēja savu īpašumu iegravēt ar adresi, taču tas ne viemēr ir iespējams un bieži vien ir neefektīvs līdzeklis, salīdzinoši ar DNS marķēšanu.

Policija dod priekšroku marķētiem īpašumiem.

Lielbritānijas policijas priekšnieku padome iesaka viņu pašu izstrādāto "Secured by Design" modeli, kas atbalsta tikai pēc policijas kritērijiem atlasītas kompānijas.

Lai uzzinātu vairāk par "Secured by Design", apmeklējiet mājas lapu http://www.securedbydesign.com/companies/index.aspx kur atradīsiet visas līdz šim kritērijus izturējušās un policijas atbalstītās kompānijas. Vienmēr ir vērts pārbaudīt un noskaidrot, vai policijas spēkiem ir kāds aktuāls līgums vai vienošanās ar kādu konkrētu uzņēmumu ar ko arī Jūs labprāt sadarbotos.

Foto fiksācija un īpašuma reģistrēšana

Ieteicams cik vien iespējams detalizētāk veikt sava vērtīgā īpašuma fotofiksācijas. Tas ļauj policijai ātrāk un detalizētāk uzsākt krimināllietu par zādzībām, jo īpaši svarīgi tas ir ja nozagtais īpašums nav marķēts.

Papildus tam, gan māju, gan dzīvokļu īpašniekiem, kā arī jebkura uzņēmuma īpašniekiem iesakām izveidot un glabāt sava vērtīgākā īpašuma reģistru, lai par tiem būtu pieejama informācija brīdī, kad notiek zādzība. Ja iegādājaties SelectaDNA komplektu, lietotājs var turēt šādu reģistru SelectaDNA datubāzē bez papildu maksas.

Velosipēdu marķēšana

Ja Jums ir velosipēds, iesakām to reģistrēt ne tikai CSDD, bet arī marķēt velosipēda rāmi un (vai) tā sastāvdaļas. Tā Jūs iegūsiet papildu drošību jo SelectaDNA marķēšanas risinājums atvieglo policijas darbu ne tikai visā Apvienotajā Karalistē, bet arī katrā valstī, kur SelectaDNA risinājumi ir pieejami.

Noziedzības novēršanas darbinieki

Katras valsts noziegumu novēršanas policijas spēki apstiprinās, ka marķējot savu īpašumu Jūsu samazināt risku tam tikt nozagtam. Mēs sniegsim konsultācijas un ieteiksim, kura īpašuma marķēšanas metode vislabāk piemērota Jūsu īpašumam. Mēs vienmēr būsim gatavi rīkot informatīvas akcijas jebkurā pilsētā, piesaistot policiju, lai kopīgiem spēkiem novērstu zādzību skaitu.