Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Jautājumi un atbildes

J. Kā policija zina par SelectaDNA?
A. Gandrīz visi policijas spēki, ko esam informējuši par SelectaDNA un apmācījuši, ir iegādājušies SelectaDNA produktus savām noziegumu mazināšanas kampaņām. Mēs apmācām ne tikai policiju, kas tiešā veidā izmanto mūsu produktus, bet arī citas drošības struktūras, pēmēram, apsardzes dienestus, jo arī tie, bez šaubām, nonāk saskarē ar noziedzību. Apmācības tiek sniegtas visām drošības struktūrām un tās darbiniekiem, kuri to vēlas.

J. Kāds tieši ir SelectaDNA marķēšanas risinājums?
A. Katrā iepakojumā ir unikāls sintētisks DNS. Šķidrums ir uz ūdens bāzes veidota UV saistviela, kurā pievienotas simtiem mikrodaļiņas.
 
J. Vai SelectaDNA ir pilnīgi drošs, un ja jā, kas to tādu padara?
A. Jā. Izmantotā un patentētā tehnoloģija garantē to, ka to nevar analizēt, iepriekš nezinot "galvenos kodus", un tādēļ to nevar nokopēt trešā puse. Turklāt, tā kā tas ir izgatavots no sintētiska DNS, iespējamo unikālo kodu skaits ir bezgalīgs.
 
J. Vai DNS ir drošs?
A. Jā, tas ir drošs, nekaitīgs apkārtējai videi un nav toksisks.

J. Kādu informāciju satur un glabā mikrodaļiņas?
A. Klienta unikālo SelectaDNA reģistrācijas kodu kopā ar mūsu datu bāzes (LPS1224) mājas lapas adresi, kur tiek uzglabāti klientu dati. Tas ļauj policijai identificēt īpašumu 24 stundas diennaktī.
 
J. Kā izskatās mikrodaļiņas?
A. Tās ir niecīgas, adatas galviņas izmēra, plakani apļveida punkti, kuru diametrs ir tikai 1 mm. Izmantojot mikroskopu, Jūs varat nolasīt tā unikālo klienta kodu un datubāzes tālruņa numuru.
 
J. Vai datu bāze ir pilnīgi droša?
A. Jā. Tā atbilst drošības standartiem (LPS1224 3. izdevums) tāpēc uzskatāma par pilnīgi drošu un tā ir pieejama policijai 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā. LPS1224 3. izdevums ir šī standarta jaunākā versija, ļaujot reģistrēt un meklēt tiešsaistē.
 
J. Vai datu bāzei ir jebkāda veida ikmēneša vai gada maksa?
A. Nē, nav ikgadēju maksu vai citu atjaunošanas maksu. Vienīgā SelectaDNA produkta maksas ir vienreizējā pirkuma cena.
 
J. Vai tas nozīmē, ka marķēts priekšmets ir reģistrēts uz mūžu?
A. Jā, tā tas ir.
 
J. Kāpēc jāizmanto un uz logiem jālīmē brīdinājuma uzlīmes?
A. Uzlīmes darbojas kā lielisks zādzības novēršanas līdzeklis, brīdinot zagļus gan no ēkas iekšpuses, gan ārpuses, ka priekšmeti ir aizsargāti ar DNS. Brīdinājuma uzlīmes ir drošas pret viltojumiem, mēģinot noņemts, tās sadalās mazos gabaliņos.
 
J. Kas notiek pārdodot vai atdodot marķētu un reģistrētu mantu?
A. Ienākot un piesakoties mājas lapā www.secureassetregister.com Jūs varat atzīmēt jebkuru priekšmetu kā pārdotu.
 
J. Kas notiek ja zaglis iznīcina mikrodaļiņas no marķētā priekšmeta?
A. Uzklājot speciālu šķīdumu uz priekšmeta rievām, plaisām un teksturētām virsmām, tiesu ekspertīze vienmēr varēs atklāt marķējuma (kas satur gan UV detektoru, gan DNS) pazīmes.