Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Par mums

Vietējais tirgus

"Selectamark Security Systems plc" ir pasaules mēroga nekustamā īpašuma marķēšanas risinājumu nozares priekšplānā jau kopš 1985. gada. Kopš tā laika, Selectamark ir palīdzējis ēku un dzīvokļu īpašniekiem, uzņēmumiem, pašvaldībām un skolām aizsargāt savu īpašumu, nomarķējot vairāk nekā 30 miljonus vērtīgus priekšmetus. Uzņēmums atrodas Kentā, Londonas nomalē, un kalpo saviem klientiem gan tieši, gan ar pieaugošo izplatītāju tīklu.

Mūsu bizness ir pieaudzis gadu gaitā. Mēs lepojamies ar saviem kvalitatīvajiem produktiem, vislabāko klientu apkalpošanu un izcilu pievienoto vērtību. Mūsu klienti ar mūsu piedāvājumu ir ļoti apmierināti, tieši tāpēc mūsu bizness attīstās un pieaug ar katru gadu.

Kopš 2017. gada SelectaDNA produktus un servisu Latvijā pārstāv oficiālais izplatītājs, Latvijas uzņēmums "Baltic Trade Factory".

Globālais tirgus

Mūsu sistēmas ir patentētas un izplatītas visā pasaulē, un šobrīd mākslīgā DNS risinājumi ir pieejami vairāk nekā 30 valstīs.

Apvienotās Karalistes policijas spēki savās akcijās veiksmīgi pielietojuši SelectaDNA cīņā pret noziedzību. Tagad viņu piemēram seko arī citu valstu policijas spēki, piemēram, Nīderlande, Zviedrijā un Jaunzēlandē, pielieto jau izmēģinātus un pārbaudītus modeļus noziedzības mazināšanai un atklāšanai.

Mūsu produktu izplatītāji visā pasualē apmāca vietējos policijas spēkus darbam ar SelectaDNA- kā marķēt un identificēt marķētus priekšmetus. Tieši tāpēc jūs varat būt pārliecināti, ka īpašuma zādzības gadījumā, pat ja tas tiek izvests no valsts, kurā dzīvojat, paliek iespēja, ka marķētais priekšmets atgriezīsies pie jums, ja tas nonāks policijas redzes lokā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka saskaņā ar datu aizsardzības likumiem personas dati netiek iesniegti ārpus valsts robežām, tāpec katrs šāds zādzības gadījums tiek risināts tikai kontaktējoties ar policiju.

Iesaka Apdrošināšanas sabiedrības

Katru gadu zādzības un laupīšanas valstij izmaksā lielu naudu. SelectaDNA drošības marķējums ir vienkāršs, lēts un ļoti efektīvs līdzeklis zādzību novēršanai. Ar DNS marķētais īpašums zagļiem ir neinteresants, jo viņi labi zina DNS spēku un iespējas tikt notvertiem. Turklāt, ja īpašums tomēr tiek nozagts, to ir viegli identificēt tādā veidā palielinot nozagtā īpašuma atgūšanas iespējas. SelectaDNA ir ideāli piemērots jebkuram vērtīgam īpašumam vai iekārtām, piemēram, klēpjdatoriem, automašīnām, motocikliem, mašīnām, darbarīkiem, jūras kuģiem u.c.

Daudzas apdrošināšanas sabiedrības aktīvi iesaka SelectaDNA īpašuma marķēšanu saviem apdrošinājuma ņēmējiem. Daži apdrošināšanas uzņēmumi pat veido apdrošināšanas nosacījumus, ņemot vērā to vai apdrošināmais īpašums ir marķēts vai nē.