Lai nodrošinātu vislabāko selectadna.lv interneta lapas darbību, mēs izmantojam sīkdatnes. Ja turpini izmantot šo interneta lapu, tu piekrīti mūsu privātuma un sīkdatņu (cookies) lietošanas politikai sīkdatnes

Atsauksmes

Atsauksmes

SelectaDNA lieto vairāk nekā 90% Apvienotās Karalistes policijas spēku. SelectaDNA ir izmantos dažādās aktivitātēs un iniciatīvās, kas ir devis pozitīvus rezultātus ne tikai noziedzības samazināšanā, bet arī sabiedrības uzticības pret policiju veicināšanā.

Mēs esam ļoti apmierināti ar jaunākajiem aktivitāšu rezultātiem. Laupīšanu skaits pēc SelectaDNA pielietošanas ir samazinājies par 83%, un tas ir pārsniedzis pat mūsu cerības. Vietējie iedzīvotāji ir atbalstījuši šādu akciju. Mūsu darbinieki ir izgājuši ielās, snieguši konsultācijas par noziedzības novēršanu, kā arī dod padomus kā marķēt vērtīgus priekšmetus. Cilvēki iepazīstas, iedvesmojas un gūst pārliecību.

Mančestras policijas inspektors
Atsauksmes

Mūsu izsekojamie šķidrumi ir piemēroti mazu ofisu aizsardzībai:

Izmantojot SelectaDNA mēs nomarķējām GSK informāciju tehnoloģiju iekārtas, īpaši akcentējoties uz klēpjdatoriem. Un tas ir devis lieliskus panākumus. SelectaDNA ir tik neticami ātri un viegli lietojams- 12 mēnešu laikā esam ietaupījuši ievērojamu naudas apjomu. Turklāt tas ir ietaupījis arī laiku. Mēs esam priecīgi par rezultātiem, jo īpaši ņemot vērā mazos projektā iesaistītos ieguldījumus.

Reģionālais drošības vadītājs, GlaxoSmithKline
Atsauksmes

SelectaDNA tiek izmantots lai vienkārši un efektīvi aizsargātu svarīgo infrastruktūru visā Eiropā:​

Pielietošana ir vienkārša, un tikai dažu minūšu laikā tiek veikta nepieciešamo iekārtu marķēšana un aizsardzība. Pēcpārdošanas atbalsts ir arī lielisks, vienmēr kāds ir gatavs mums palīdzēt uz jebkuru no mūsu jautājumiem. 2011. gadā mūsu klients (Network Rail) savai infrastruktūrai mēneša laikā piedzīvoja vairāk nekā 30 zādzības, pēdējo 12 mēnešu laikā šis skaitlis ir 0 zādzības!

Ģenerāldirektors, Land Sheriffs
Atsauksmes
Atsauksmes

Mūsu produktu brīdinājuma uzlīmju pareizs pielietojums un izvietošana liek likumpārkāpējiem nebojāt jūsu īpašumu:

Mēs izmantojam SelectaDNA vietējā baznīcā. SelectaDNA bija paredzēts metāla un dārgakmeņu zādzību novēršanai. Esmu reģistrējies šajā vietnē, tas bija viegli. Produkts bija viegli lietojams. Mēs izvietojām uzlīmes un esam priecīgi ziņot, ka mums vairs nav bijis nekādu laupīšanu, un neviens dārgakmens vairs nav pazudis.

Kaimiņattiecību agrīnās rīcības koordinators, Blekburnas un Darvenes pilsētas padome
Atsauksmes

Bet ja tomēr notiek vissliktākais un zādzība ir veikta, SelectaDNA ir spēj atgūt pārliecību visā pasaulē:

Klaivs Makkeis saņēma sodu- vairāk nekā 6 gadus cietumā par Jaunzēlandes banku tīklā (BNZ) veiktajām laupīšanām. Viņu iegāza SelectaDNA izsmidzināšanas sistēma, kas apsmidzināja viņa aprīkojumu, apģērbu un viņu pašu brīdī, kad viņš pameta banku. Sākotnēji Makkeis tika uzskatīts par nevainīgu, taču kad viņam tika pastāstīts par SelectaDNA marķējumu, viņš saprata, ka ir izgāzies un visā atzinās.

Detektīvseržants, Jaunzēlandes policija
Atsauksmes

Mēs negribam būt tikai vienkārši produktu izplatītāji. Mēs lepojamies ar mūsu ražotajiem produktiem un piedāvātajiem pakalpojumiem, un mēs vēlamies sadarboties ar saviem klientiem:

Pakalpojums kas mums tiek sniegts ir lielisks, un viņi vienmēr ir gatavi palīdzēt jebkurā veidā. Strādājot kopā ar Selectamark mēs esam spējuši samazināt noziegumu skaitu.

Policijas konstebls, Ziemeļvelsas policija

Ja vēlaties pievienoties mūsu apmierināto klientu sarakstam, lūdzu, rakstiet uz e-pastu [email protected]