SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosols

Samaziniet personiskā uzbrukuma risku ar SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosolu

Zīmols: SelectaDNA

Pieejamība:

Noliktavā: 19890

Lūdzu zvanīt uz lai noskaidrotu cenu

Personiskie uzbrukumi tiek izdarīti gandrīz katru dienu. Daži cilvēki, piemēram, veikalu darbinieki vai īpašnieki, policijas un apsardzes darbinieki, ir vairāk neaizsargti nekā citi cilvēki. Ārkārtējos gadījumos uzbrukumi var būt pat letāli. Bet Jūs varat palīdzēt novērst šādus uzbrukumus ar SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosolu, kas ir progresīvs ierocis noziedzības novēršanā.

Ikviens, kurš iegādājas SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosolu ar unikālu DNS, var būt pasargāts. SelectaDNA DNS ir neuzkrītošs un to ir gandrīz neiespējami noņemt, taču to var atklāt ar UV gaismu. Ja tiek konstatēts, ka noziedzniekam uz apģērba vai ādas ir DNS pēdas, viņu neapšaubāmi var saistīt ar nozieguma vietu. Zinot, ka uzbrukums tiek plānots pret personu, kurai ir pašaizsardzības aerosols, visticamāk, noziedznieks savu noziegumu tomēr neveiks, tādā veidā būtiski samazinot zādzību, laupīšanu un uzbrukumu gadījumus.

Kā lietot SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosolu

Vienkārši ievietojiet aerosolu oranžajā ietverē un esat gatavs doties. Izsmidzināšana notiek tāpat kā jebkuram citam aerosolam, piemēram, dezodorantam vai tīrīšanas līdzeklim.

Vērsiet aerosolu pret noziedznieku un izsmidziniet neredzamo šķidrumu. SelectaDNA DNS izsmidzināms līdz pat piecus metrus tālu. DNS pielips pie noziedznieka drēbēm un ādas, tādā veidā viņu vēlāk varēs viegli identificēt.

Protams, ja oranžā ietvere ar aerosolu ir piestiprināta pie jostas vai somas un ir labi redzama, tas darbosies arī kā brīdinājuma signāls, kas darbojas kā nozieguma aizkavēšanas un novēršanas līdzeklis tāpēc, visticamāk, Jūs nekad to neizmantosiet.

Kam paradzēts SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosols?

SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosols ir ideāls ikvienam, kurš var tikt pakļauts personīgam uzbrukumam, piemēram, apsargiem, policistiem, taksometru vadītājiem, veikalu darbiniekiem un to īpašniekiem kā arī slimnīcu darbiniekiem. Tas palīdz novērst un uzbrukumu, vienlaikus saglabājot juridiskās robežas.

Lai noskaidrotu, kā darbojas SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosols, spied šeit

Visiem, kas iegādājas SelectaDNA Pašaizsardzības Aerosolu, varam sniegt apmācību. Šis produkts ir pieejams tikai akreditētām organizācijām, kuru lietotāji ir izgājuši policijas apstiprinātu apmācību kursu. Lūdzu, sazinieties ar mums pa +371 ‭2 6189617‬ vai [email protected] lai iegūtu plašāku informāciju par šiem jautājumiem.

Šim produktam nav atsauksmes

Esi pirmais- atstāj atsauksmi

Jums varētu arī interesēt...

SelectaDNA Iebrucēju Aerosols

SelectaDNA SelectaDNA Iebrucēju Aerosols

SelectaDNA Iebrucēju Aerosols ir lielisks zādzību novēršanas līdzeklis komerctelpās. Tas ir ideāls risinājums gan mazumtirdzniecības vietām, gan noliktavām, skolām un citām telpām, lai pasargātu produkciju un citas vērtīgas lietas.