SelectaDNA Mini mājas komplekts

DNS marķēšanas mini komplekts paredzēts mājas un neliela biroja lietošanai. Marķē līdz 25 objektiem, piemēram, televizorus, viedtālruņus, galddatorus, klēpjdatorus, digitālās kameras utt.

Zīmols: SelectaDNA

Pieejamība:

Noliktavā: 19517

EUR 31.25 (bez PVN) EUR 37.81 (ar PVN)

Iedomājieties, ka zaglis ir ielauzies Jūsu mājās - vispirms viņam interesēs Jūsu vērtīgākās sīklietas - klēpjdatori, planšetdatori, viedtālruņi, rotaslietas - viss, ko viņš var ātri pārdot.

Tomēr, ja katrs vērtīgais priekšmets, ar ko zaglis saskarsies, būs marķēts ar SelectaDNA - unikālo DNS formulu, UV marķieri un mikrodaļiņām - un īpašumā ir izvietota brīdinājuma uzlīme, zādzības iespēja ievērojami samazinās.

Noziedznieki zina, ka DNS ir visnopietnākais policijas spēks, lai notiesātu noziedzniekus. Tāpēc DNS bīstamības faktors ir ļoti saprotams un darbojas kā milzīgs preventīvs līdzeklis. Noziedznieki uzskata, ka zagt lietas, kas atzīmētas ar SelectaDNA, ir pārāk liels risks, un tas attur viņus no zādzības, jo marķētiem priekšmetiem ir maz, vai pat nav vispār, tālākpārdošanas vērtības. Izmantojiet SelectaDNA, lai nomarķētu savu īpašumu, jo tas ir galvenais zādzību novēršanas līdzeklis.

Pareizi izvietojot savā īpašumā brīdinājuma uzlīmi, ko atradīsi šajā iepakojumā, zagļi nevēlēsies jūsu īpašumam pat tuvoties.

Produkta apraksts

Nomarķējiet līdz pat 50 lietām Jūsu mājās ar unikālu DNS formulu, kas ir neuzkrītošs un to ir gandrīz neiespējami noņemt.

Pielietojiet šo produktu tādām lietām kā, piemēram, televizoriem, viedtālruņiem, galddatoriem, klēpjdatoriem, digitālajām kamerām utt., Izvietojiet brīdinājuma uzlīmes uz logiem, lai zagļi zinātu, pret ko viņi vēršas, un Jūs esat pilnībā pasargāts!


Visbeidzot- reģistrējiet savu marķēto īpašumu mūsu Secure Asset Register mājas lapā, lai gadījumā, ja notiek vissliktākais notikums un Jūsu vērtības tiek nozagtas, policija no visas pasaules var ātri un vienkārši Jums palīdzēt.

Katrā mūsu SelectaDNA komplektā ir dalības karte, kas ļauj Jums nodrošināt, ka Jūsu unikālais ID komplekta numurs vienmēr ir Jums pieejams.

SelectaDNA mājas komplektā ietilpst:

  • 1 x dalības karte
  • 1 x 8ml pudelīte ar SelectaDNA DNS (ar mikrodaļiņām)
  • 1 x zils aplikators
  • 50 x brīdinājuma etiķetes
  • 4 x logu uzlīmes
  • 1 x UV gaisma - atslēgu piekariņš
  • 1 x lietošanas instrukcija
  • Mūža reģistrācija mājas lapā Secure Asset Register

DNS uzklāšanas instgrukcija

Solis 1 - nomarķējiet savu māju un tās saturu ar SelectaDNA DNS
Solis 2 - izvietojiet brīdinājuma etiķetes uz visiem nomarķētajiem objektiem
Solis 3 - izvietojiet logiem paredzētās uzlīmes uz sava īpašuma logiem redzamā vietā
Solis 4 - reģistrējiet savu SelectaDNA komplektu mājas lapā www.secureassetregister.com

Papildus informācijai apmeklē SelectaDNA Asset Protection lapu.

Šim produktam nav atsauksmes

Esi pirmais- atstāj atsauksmi